Pozycjonowanie lokalne SEO

Pozycjonowanie przez katalogi firm

Jeśli zaczynasz swoją przygodę w Internecie na pewno zdajesz sobie sprawę, że sieć to miejsce, w którym Twój potencjalny klient będzie szukał informacji i opinii na temat Twojego produktu, czy usługi. Okazuje się jednak, że nie tylko wizerunek w oczach klienta ma znaczenie – zaufać Twojej stronie internetowej musi jeszcze wyszukiwarka. Jak sprawić, aby Twoja firma pojawiała się wysoko w wynikach organicznych i zdobywała jednocześnie zaufanie klientów i robotów indeksujących? Tutaj naprzeciw wychodzą katalogi firm. Pozycjonowanie stron to nasza pasja – zapoznaj się z ofertą i zawalcz o wiarygodność i pozycję swojej strony internetowej!

Wizytówki NAP – czym są i po co właściwie się je zakłada?

Skrót NAP pochodzi od trzech anglojęzycznych słów – Name, Adress i Phone Number, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają podstawowe dane teleadresowe. Wizytówka NAP to więc profil Twojej działalności, w którym znajduje się jej nazwa, adres i numer telefonu – jest to jednak bardzo podstawowa forma wizytówki firmy – większość z nich obecnie wzbogacana jest o adres mailowy, czy wskazówki dojazdu.

Jak taka mała rzecz ma pomóc Twojej stronie internetowej? Większość ludzi przed skorzystaniem z usługi szuka informacji o firmie w sieci chcąc potwierdzić jej wiarygodność oraz opinie na jej temat. Chyba nie musimy tłumaczyć, że tutaj z pomocą przychodzą prywatne katalogi firm. Musisz postawić się na miejscu użytkownika i zdać sobie sprawę, że wydasz się bardziej wiarygodny w momencie, kiedy po wpisaniu nazwy Twojej firmy wyszukiwarka zwróci kilka/kilkanaście wyników, a nie Tylko twoją domenę.

Internetowa wizytówka firmy – sposób na skuteczne pozycjonowanie!

Wspomnieliśmy o tym, jak katalogowanie stron może wpłynąć na odbiór użytkownika, ale co z wyszukiwarką? Google działa bardzo podobnie do użytkownika – po natrafieniu na Twoją stronę internetową, roboty wyszukiwarki będą szukały o niej informacji w sieci, zanim wartość domeny wzrośnie i będziesz mógł cieszyć się wysokimi pozycjami w wyszukiwarce.

Co ma wpływ na pozycje? Jest wiele czynników, ale kluczowe są optymalizacja witryny, unikalność w kontekście treści oraz linki.

Nadal nie wspomnieliśmy o katalogach firm i ich wpływie na SEO – jaka jest ich rola? Nasza oferta wizytówek NAP uwzględnia umieszczenie w nich odnośnika do Twojej strony internetowej. Warto dodać, że wszystkie nasze katalogi stron www są sprawdzane i moderowane, co z pewnością jest naszą przewagą konkurencyjną a Twoją gwarancją sukcesu!

Zleć dodanie Twojej strony do katalogów NAP

  Prywatne katalogi firm – oferta WEB DO IT

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, nasze katalogi firm są moderowane i sprawdzone. Wysokiej jakości domeny z historią w wyszukiwarce gospodarujemy pod portale, na których publikujemy wizytówki internetowe dla naszych klientów!

  Cena publikacji wizytówek internetowych ustalana jest indywidualnie w zależności od wybranego pakietu i potrzeb Twojej strony internetowej. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o katalogowaniu stron i innych kwestiach związanych z SEO! Wybierając naszą firmę masz pewność, że nie tylko zyskasz zaufanie potencjalnych klientów, ale także wzbogacisz profil linkowy swojej domeny – zrób pierwszy krok w kierunku pozycjonowania i skorzystaj z naszej oferty!

  Rozpocznij pozycjonowanie
  Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i zdominuj swoją okolicę!

  Pozycjonowanie lokalne to wszystkie działania mające na celu zwiększenie pozycji fraz związanych z konkretną lokalizacją, np. fryzjera w Pile.

  Pozycjonowanie lokalne jest bardzo dobrym rozwiązaniem także dla firm działających na terenie całego kraju czy kontynentu. W czasach błyskawicznych przesyłek osoba poszukująca laptopa w Pile może w ciągu 24 godzin otrzymać zamówiony sprzęt z Krakowa.