Konsultacje SEO

Konsultacje SEO - doradztwo przy pozycjonowaniu

Czujesz na plecach oddech licznej konkurencji i doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, że to już najwyższa pora powierzyć losy swojej firmy w ręce profesjonalistów? Posiadasz własną stronę internetową i dbasz o regularne umieszczanie na niej nie tylko opisów oferowanych przez Ciebie usług/produktów, ale również interesujących treści związanych stricte z Twoją branżą, jednak jak dotąd nie odnotowałeś zwiększonego zainteresowania Twoją ofertą wśród potencjalnych klientów?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby są konsultacje ze specjalistą SEO!

Czym są konsultacje SEO i do kogo skierowana jest ta usługa?

Doradztwo w zakresie SEO to nic innego jak konsultacje ze specjalistą, który na co dzień zajmuje się tworzeniem strategii marketingowych (zarówno dla firm stawiających swoje pierwsze kroki, jak i przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, które pragną dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców i wyróżnić się na tle konkurentów), a także właśnie pozycjonowaniem stron.

Usługa ta jest więc skierowana do wszystkich tych osób, które:

pomimo usilnych starań nie odnajdują się w nieustannie aktualizowanej rzeczywistości Google
chcą rozbudować zaplecze linków
chcą przebudować swoją stronę internetową
poszukują pomocy przy zwiększeniu widoczności strony w wynikach wyszukiwarek
oczekują fachowego doradztwa oraz wsparcia przy wdrażaniu nowych rozwiązań i wiedzą, że kluczem do sukcesu jest wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie aktualizowana wiedza ekspertów z branży SEO

Konsultacje SEO - zakres pomocy

Dzięki mojej pomocy marzenie o pojawieniu się w TOP 5 wyników wyszukiwarki Google nie będzie już odległą wizją, a sytuacją, która po wprowadzeniu w życie zaproponowanych przeze mnie zmian, poprawek oraz rozwiązań już lada moment stanie się RZECZYWISTOŚCIĄ!

Oferta konsultacji składa się m.in. z: 

analizy obecnej strony internetowej oraz opracowania wniosków
autorskiego pomysłu na rozwój biznesu uwzględniającego analizę działań podejmowanych przez konkurencję
zaproponowania efektywnych sposobów na rozwiązanie problemów z jakimi boryka się Twoja firma
opracowania strategii pozycjonowania przynoszącej wymierzalne skutki w oparciu o różnorodne rozwiązania
analizy przyczyn spadków pozycji i sprzedaży oraz opracowanie planu naprawczego
doboru fraz kluczowych oraz udzielenia wskazówek dotyczących tworzenia treści na stronę
opracowaniu strategii link buildingu
pomocy przy migracji / przebudowie strony WWW

SEO bez tajemnic - doradztwo przy pozycjonowaniu

Nie oszukujmy się, samozwańczych ekspertów od SEO w przepastnych archiwach Internetu można odnaleźć naprawdę wielu, jednak powiedzmy sobie szczerze – nie każdy z nich faktycznie zasługuje na uwagę.

Korzystając z moich usług wchodzących w zakres konsultingu SEO możesz mieć pewność, że zaproponowane przeze mnie działania zagwarantują Ci oczekiwane i widoczne gołym okiem efekty, co w perspektywie pozwoli Ci na generowanie większych przychodów, które następnie możesz przeznaczyć na rozwój własnego biznesu. Do każdego zlecenia podchodzę w pełni profesjonalnie, a wieloletnie doświadczenie w branży, praca przy różnych projektach oraz nieustannie inwestowanie w poszerzanie wiedzy oraz zwiększanie zakresu posiadanych umiejętności pozwala mi zaproponować każdemu, zgłaszającemu się do mnie biznesowi najlepsze, możliwe rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Wystarczy, że wypełnisz znajdujący się na stronie formularz kontaktowy (bądź wyślesz mi maila nakreślającego sytuację), a ja po wstępnym przeanalizowaniu problemu wrócę do Ciebie z odpowiedzią i propozycją terminu konsultacji SEO online np. za pośrednictwem Google Meet.

Otrzymaj wsparcie i konsultacje od eksperta SEO

    Cena zaczyna się od 249 zł netto, jednak dopasowywana jest do konkretnego przypadku.

    Czas trwania konsultacji zależy o Twojego problemu. Może to być jednorazowe spotkanie trwające godzinę/dwie, które pozwoli Tobie podjąć działania. Możemy także spotykać się co kilka tygodni w celu cyklicznej analizy rozwoju Twojej strony internetowej.