Cześć, nazywam się Emil Zbyszewski

i jestem Freelancerem SEO oraz właścicielem WEB DO IT.

Freelancer SEO

Jako ogromny fan podróży i sportu od kilkunastu lat biorę udział w tworzeniu, prowadzeniu i promowaniu portali internetowych.

Jednak na początku mojej przygody po minięciu początkowej euforii spowodowanej samym procesem budowania stron internetowych, zrozumiałem, że większość czytelników moich projektów to znajomi i najczęściej przypadkowe osoby z internetu – pozyskane poprzez wydanie tysięcy złotych na płatne reklamy (Facebook i Google Ads czy banery na innych portalach).

Obawa przed bezcelową stratą kilkuset godzin życia zaprowadziła mnie do odkrycia sposobu na darmowe pozyskiwanie odbiorców – było to pozycjonowanie. Odpowiednia optymalizacja moich stron internetowych zaczęła po około 2 miesiącach sprowadzać na portale pierwsze większe grupy nowych użytkowników. Niektórzy z nich zostawiali komentarze pod artykułami, co dodatkowo motywowało mnie do pracy.

Po pół roku działań moje strony zaczęły pojawiać się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce pokonując nawet korporacje z ogromnymi budżetami, również na trudnych i popularnych słowach kluczowych. Dzięki temu portale zaczęły przynosić zyski, pozwalając na odrobienie początkowych inwestycji pieniężnych i czasowych oraz cykliczny zarobek.

Zdobywanie doświadczenia w branży SEO

Moja chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i pracy dla największych firm (które są nie możliwe dla początkującego freelancera SEO) doprowadziły mnie do porzucenia dotychczasowej pracy i zajęcia się SEO na pełen etat.

Doświadczenie w pozycjonowaniu zdobywałem m.in. pracując w Agencji SEO. Będąc specjalistą SEO przetestowałem kilkadziesiąt skutecznych strategii, dzięki którym zwiększyłem zyski oraz widoczność dziesiątek ecommerców i firm usługowych. Dzięki temu mogę obecnie bez ryzyka pomóc przy Twoim biznesie.

Po zaliczeniu awansu na stanowisko Team Leadera zarządzałem działem technicznym SEO i link buildingu, co obecnie pomaga mi w prostym przekazywaniu wiedzy podczas szkoleń i konsultacji.

Wraz z moimi zespołami mieliśmy pod opieką ponad 400 klientów z wielu branż – zarówno początkujące przedsiębiorstwa, duże firmy walczące o bycie najlepszą oraz liderów swoich branż. Nabyte umiejętności oraz poznanie i rozwiązanie tysięcy problemów pozwalają mi pomóc firmom znajdującym się na różnych etapach rozwoju oraz działających w wielu branżach.

Freelancer SEO

W 2020 roku stworzyłem WEB DO IT i rozpocząłem pracę jako Freelancer SEO. Prowadzę własne zarabiające portale contentowe, sklepy internetowe oraz zaplecza link buildingowe.

Pomogłem stworzyć strategię SEO, zoptymalizować strony, pozyskać wartościowe linki i prowadzić cały proces pozycjonowania firmom takim jak:

 • najwięksi producenci telefonów komórkowych na świecie
 • największy marketplace w Polsce
 • największa porównywarka cen w Polsce
 • największy polski bukmacher
 • największe polskie banki i instytucje finansowe
 • autoryzowany salon Mercedesa
 • jedna z największych aptek w Polsce
 • największe sklepy z elektroniką w Polsce
 • największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce
 • sklepy odzieżowe i obuwnicze, obecne w każdej z największych galerii handlowych w Polsce
 • cateringi dietetyczne
 • brokerzy finansowi
 • jeden z największych jubilerów w Polsce
 • hotele i apartamenty
 • międzynarodowe linie lotnicze
 • porównywarki ubezpieczeń
 • biura podróży
 • drogerie i perfumerie
Twoja firma nie jest widoczna w wyszukiwarce Google? Z chęcią pomogę!

Konsultacja z Freelancerem SEO

  Czym zajmuję się jako Freelancer SEO?

  Kompleksowe działania SEO – cykliczne działania pozycjonerskie wprowadzą Twoją stronę na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google, dzięki czemu pozyskasz nowych klientów.
  Link building – pozyskam odnośniki z moich zaufanych portali, które wspomogą proces pozycjonowania i pozwolą zdobyć najwyższe pozycje.
  Audyty – zweryfikuję Twoją stronę internetową pod kątem SEO, jak i UX. Przygotuje dla Ciebie kompletną listę niezbędnych poprawek, a także mogę zająć się ich wprowadzeniem. Pomoże to zarówno użytkownikom, jak i robotom Google lepiej poruszać się po stronie internetowej.
  Content Marketing – przygotuję dla Ciebie długofalowe plany contentowe oraz dostarczę angażujące treści. Dzięki nim dotrzesz do nowych klientów, a także zwiększysz rozpoznawalność i zaufanie do Twojej marki.
  Szkolenia i konsultacje – z chęcią dzielę się doświadczeniem i wiedzą. Wprowadzę Ciebie, jak i Twoją firmę w niuanse związane z pozycjonowaniem stron internetowych, dzięki czemu będziecie w stanie kontrolować proces pozycjonowania lub prowadzić działania samodzielnie. W ramach konsultacji doradzę i pomogę w pozycjonowaniu Twojej strony.

  Dla kogo pracuję jako Freelancer SEO?

  Firmy będące lub chcące być największymi w swojej branży – jako doświadczony Freelancer SEO długofalowe, kompleksowe działania pozycjonerskie oferuję wyłącznie firmom z wysokimi celami i odpowiednim budżetem.

  Przykładowo: Zarządzasz 8 bankiem czy firmą bukmacherską w Polsce pod względem ilości klientów, a chcesz być w TOP3 - zgłoś się do mnie.

  Mniejsze firmy i działalności lokalne mogą skorzystać z konsultacji, link buildingu, content planów, audytów czy stworzenia strategii pozycjonowania.

  Sklepy internetowe – dla sklepów sprzedających tysiące produktów przeprowadzę kompleksowy i cykliczny proces pozycjonowania, a dla mniejszych sklepów oferuję konsultacje, audyt sklepu oraz dostarczę treści i linki.

  Przykładowo: Zarządzasz apteką, sklepem sprzedającym elektronikę światowych producentów lub dużą marką odzieżową - przeprowadzę dla Ciebie skuteczny proces pozycjonowania zwiększający widoczność i ruch na stronie.

  Firmy usługowe – dla firm działających na terenie całego kraju przeprowadzę kompleksowy proces pozycjonowania. Firmy działające lokalne wspomogę konsultacją, stworzeniem strategii pozycjonowania, content planu, treści oraz pozyskaniem linków.

  Przykładowo: Zarządzasz firmą telekomunikacyjną czy autoryzowanym salonem samochodowym, a Twoja strona w Google widoczna jest wyłącznie po wpisaniu nazwy firmy - przeprowadzę kompleksowe działania pozycjonerskie. Jeśli natomiast prowadzisz kantor lub salon fryzjerskim w jednym mieście zoptymalizuję Twoją stronę, doradzę i stworzę strategię pozycjonowania.

  Portale contentowe / blogi – wspomogę właścicieli portali conentowych konsultacją lub audytem całej strony (łącznie z treściami). Stworze plany contentowe, zoptymalizuje teksty, linkowanie wewnętrzne oraz przeprowadzę wartościowy link building. Pomogę monetyzować ruch na stronie.

  Przykładowo: Zgłoś się jeśli prowadzisz blog kulinarny lub podróżniczy i nie wiesz jak tworzyć treści i prowadzić stronę zgodnie ze sztuką SEO.

  Agencje SEO / marketingowe – wesprę działania link buildingowe swoimi zapleczami lub zbuduję dedykowane zaplecza dla Agencji na przechwyconych i wartościowych domenach. Przeprowadzę audyt strony lub treści. Zajmę się pozycjonowaniem w formie outsourcingu. Przeprowadzę szkolenia dla całej firmy lub wybranego działu.

  Przykładowo: Jeśli Twoja Agencja nie posiada rozbudowanego działu SEO i nie jesteście w stanie świadczyć wszystkich usług z chęcią pomogę uzupełnić braki.

  Specjaliści / Freelancerzy SEO – jeśli specjalizujesz się wyłącznie w jednym elemencie pozycjonowania, z chęcią pomogę Tobie z pozostałymi kwestiami.

  Przykładowo: przeprowadzę link building dla specjalistów nieposiadających własnych zaplecz lub przygotuję content plan / keyword research dla SEOwców technicznych.

  Co moja praca zmieni w Twojej firmie?

  Firma dotrze do sprecyzowanej grupy klientów – żaden produkt czy usługa nie jest dla wszystkich. Przykładowo leki są dla chorych, buty do biegania dla biegaczy. Dzięki słowom kluczowym dobranych pod Twoją grupę docelową trafisz do odpowiednich osób, którzy będą zainteresowani zakupieniem Twojego produkty lub usługi.
  Ruch na stronie wzrośnie – dzięki cyklicznemu budowaniu widoczności strony, wartościowy ruch na niej zwiększy się nawet kilkaset procent w porównaniu rok do roku. W odróżnieniu od reklamy płatnej, bez względu na ilość użytkowników ruch będzie bezpłatny.
  Firma zbuduje wizerunek eksperta – dzięki profesjonalnym tekstom, pojawiającym się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania zbudujesz wizerunek eksperta, a Twój brand będzie bardziej popularny, co pozytywnie przełoży się na zaufanie klientów.
  Firma zarobi więcej – dzięki zwiększaniu ruchu na Twojej stronie oraz trafianie do odpowiedniej grupy docelowej, zyski firmy znacząco wzrosną. Dodatkowo dzięki pozycjonowaniu zdywersyfikujesz źródła przychodu.

  Dlaczego współpraca będzie udana?

  Bez długoterminowych umów – wszystkie zawierane między nami umowy będą elastyczne - z maksymalnie jednomiesięcznym okresem rozliczeniowym. Ze mną nie wpadniesz w sidła długiej, np. dwuletniej umowy, na niewygodnych warunkach.
  Prosta współpraca – wszelkie ustalenia opierają się na prostych zasadach, a każdy element podjętych działań jest jasno przedstawiony przed ich rozpoczęciem. Po każdych przeprowadzonych przeze mnie pracach otrzymasz przejrzysty raport - bez trudnych słów i setek niezrozumiałych statystyk.
  Skupię się na potrzebach Twoich klientów – dzięki doświadczeniu w sprzedaży i marketingu swoje działania skupiam wokół Twoich buyer person i grup docelowych oraz zaletach i korzyściach Twoich produktów. Pozyskany ruch na stronie będzie wartościowy.
  Posiadam grupę zadowolonych klientów – podczas wieloletnich współprac, spełniłem oczekiwania setek swoich klientów.
  Setki udanych projektów – zarówno moje prywatne projekty, jak i strony oraz sklepy moich klientów są pozycjonowane z ogromnymi sukcesami. Zyski firm są bardzo zadowalające. Niektóre historie moich współprac możesz zobaczyć w dziale Case Study.

  Za co płacisz?

  Doświadczenie – zasada 10 000 godzin twierdzi, że po trenowaniu danej dziedziny wspomnianą ilość godzin stajesz się ekspertem. Mój czas spędzony nad pozycjonowaniem stron jest kilkukrotnie większy.
  Wszechstronność – dzięki zatrudnieniu mnie jako Freelancera SEO ponosisz wyłącznie jedną opłatę. Podczas współpracy zajmuję się analizą i optymalizacją strony, link buildingiem czy content marketingiem, dzięki czemu nie musisz zatrudniać i opłacać kilku osób.
  Większy ruch – podczas naszej współpracy ruch na Twojej stronie internetowej wzrośnie o kilkaset procent. Mimo tego opłata za usługę nie zmieni się, a ruch pozostanie stale darmowy - w odróżnieniu np. do Google Ads.
  Wzrost zarobków – pozycjonowanie i zwiększenie ruchu pozytywnie przełoży się na zyski firmy. Możesz być jednak spokojny, nie pobieram prowizji od Twoich zysków.
  Twoja firma nie jest widoczna w wyszukiwarce Google? Z chęcią pomogę!

  Konsultacja z Freelancerem SEO

   Aby rozpocząć współpracę z Freelancerem SEO wystarczy zostawić dane kontaktowe i adres strony WWW w powyższym formularzu kontaktowym. W ciągu kilkunastu godzin przeanalizuję Twoją stronę i wrócę z propozycją współpracy.

   Każda oferta dostosowywania jest do potrzeb naszych klientów, w zależności od obecnych wyników, budowy strony, branży i docelowej wielkości firmy. Jednorazowe usługi mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych, natomiast usługa pełnowymiarowego, profesjonalnego pozycjonowania rozpoczyna się od około 3500 zł netto miesięcznie.

   Pierwsze efekty pozycjonowania przekładające się na ruch na stronie widoczne są najczęściej od 3 do 6 miesięcy po rozpoczęciu współpracy.